piątek, 19 października 2012

Arena Mikołajki, 20.10.2012, godz. 14.00 - Relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Tęcza Biskupiec

Witamy tych, którzy nie mogą... być dzisiaj na Arenie Mikołajki. Zapraszamy do śledzenia relacji "live". ;-) Właśnie rozpoczęło się spotkanie Kłobuk Mikołajki - Tęcza Biskupiec. Kłobuk aktualnie zajmuje 14. miejsce w tabeli, Tęcza jest trzecia.

• 1 min - pierwsza akcja w wykonaniu Kłobuka. Strzał na bramkę, ale niestety niecelny. Kłobuk - Tęcza 0:0.
  • 7 min - na razie na Arenie Mikołajki bez bramek. Tęcza posiada lekka przewagę, ale bez efektu bramkowego. Kłobuk - Tęcza 0:0
  • 10 min - ależ groźnie pod bramką Kłobuka. Strzał zawodnika Tęczy końcem nogi wybija bramkarz Kłobuka. Kłobuk - Tęcza 0:0
  • 16 min - nadal inicjatywę posiadają piłkarze Tęczy. Kłobuk nie może przedostać się w pole karne rywali. Kłobuk - Tęcza 0:0
  • 18 min - rzut wolny dla Tęczy 20 metrów od bramki Kłobuka. Mocny strzał zawodnika Tęczy i piłka leci nad poprzeczką Kłobuka.. Kłobuk - Tęcza 0:0.
  • 20 min - ładna akcja Kłobuka. Zawodnik przedziera się w pole karne, ale za daleko wypuszcza sobie piłkę i przechwytuje ją bramkarz Tęczy. Kłobuk - Tęcza 0:0.
  • 21 min - ładny rajd Gawlińskiego prawą stroną w pole karne, ale znowu bramkarz przeszkadza i wybija piłkę na rzut rożny. Kłobuk - Tęcza 0:0
  • 25 min - Goooooool! Akcja zawodników Tęczy, którzy wchodzą w pole karne, ogrywają obronę Kłobuka i piłka w siatce! Kłobuk - Tęcza 0:1!
  • 27 min- po utracie bramki piłkarze Kłobuka z animuszem ruszyli do odrabiania strat. Stworzyli dwie groźne sytuacje ale bez efektu. Kłobuk - Tęcza 0:1!
  • 28 min - Gooooooooooool! Gawliński otrzymuje podanie od... obrońcy Tęczy i strzela wyrównującego gola. Kłobuk - Tęcza 1:1!
  • Mecz na Arenie Mikołajki przy pięknej słonecznej pogodzie ogląda 150 widzów :-)
  • 37 min- od dłuższego czasu przewagę ma Kłobuk. Z lewej strony Gawliński ogrywa obrońcę Tęczy i oddaje silny strzał, ale chybi. Kłobuk - Tęcza 1:1!
  • 41 min - od kilku minut gra trochę siadła i toczy się głównie w środku pola. Kłobuk - Tęcza 1:1!
  • 45 min - dwie groźne sytuacje Kłobuka. Najpierw z prawej strony ruszył w pole karne Maciorowski i oddaje strzał, ale bramkarz Tęczy łapie. Za chwilę rajd Gawlińskiego w pole karne i obrońca Tęczy  popycha wychodzącego na czystą pozycję zawodnika Kłobuka. Ten pada w polu karnym, ale sędzia nie dyktuje "jedenastki". Koniec I połowy Kłobuk - Tęcza 1:1
  • 46 min - rozpoczęła się II część spotkania. Po pierwszych 45 minutach 1:1. Bramkę wyrównująca dla Kłobuka zdobył Maciej Gawliński.
  • 53 min - od początku II połowy gra toczy się w środku pola. Żadnej z ekip nie udaje się stworzyć groźnej sytuacji. Kłobuk - Tęcza 1:1!
  • 58 min - Goooool! Goście wykonują rzut rożny. Niepilnowany zawodnik Tęczy stojący na 5 metrze trafia do siatki Kłobuka. Kłobuk - Tęcza 1:2!
  • 71 min - Kłobuk się nie poddaje. Próbuje doprowadzić do wyrównania. Rzut różny, ładna wrzutka w pole karne i strzał, ale bramkarz Tęczy ratuje sytuacje. Kłobuk - Tęcza 1:2!
  • 73 min - sędzia coraz bardziej gubi się na boisku. Trzeba przyznać, że jest najsłabszym na boisku. Raz gwiżdże przy ewidentnych faulach, a raz gdy ich nie ma i na odwrót. Kłobuk - Tęcza 1:1!
  • 78 min - jedna i druga drużyna atakuje oddając strzały w kierunku bramki, ale piłka nie wpada do bramki. Kłobuk - Tęcza 1:2!
  • 79 min - Ależ okazja dla Tęczy. Błąd obrońcy Kłobuka i w polu karnym piłkę przechwytuje zawodnik gości strzela w kierunku wybiegającego bramkarza Kłobuka. Ten mija się z piłką i ona turla się w kierunku pustej bramki. Na szczęście trafia w słupek. Kłobuk - Tęcza 1:2!
  • 79 min - szybka kontra prawą stroną Gawlińskiego, którego fauluje zawodnik Tęczy. Żółta kartka dla zawodnika Tęczy. Coraz bardziej widać, że obrona Tęczy nie radzi sobie z zawodnikiem Kłobuka, który konstruuje groźne akcje. Kłobuk - Tęcza 1:2!
  • 84 min - Gooooooooool!!!! Przed polem karnym piłkę otrzymuje Puszko i oddaje taki sobie strzał, którym lobuje wysuniętego do przodu bramkarza Tęczy i piłka w siatce. Kłobuk - Tęcza 2:2!
  • 85 min - Goooooool! Ależ końcówka meczu w wykonaniu Kłobuka!!!! Serowik ruszył z atakiem. Mocnym i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Kłobuk - Tęcza 3:2!
  • 89 min - ależ okazja dla Kłobuka. Długie podanie otrzymuje Gawliński i z prawej strony jest sam na sam z bramkarzem Tęczy. Puszcza piłkę, ale ta mija niestety bramkę minimalnie. Kłobuk - Tęcza 3:2!
  • 90 min - KONIEC MECZU. Kłobuk wygrywa 3:2 z Tęczą Biskupiec. Podsumowanie meczu na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com