piątek, 8 listopada 2013

08.11.2013 r., Hala Mikołajki, relacja "live" I kolejka spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

To na dzisiaj tyle, do zaczytania następnym razem. Podsumowanie ligi na stronie www.mikolajki.ligspace.pl i www.sportowemikolajki.blogspot.com
Koniec meczu! OSP Mikołajki wygrywają po emocjonującym meczu 3:2 z Hotelem Robert's Port.
- 26 min - Goooool! Strażacy wychodzą na prowadzenie! Bramkę zdobywa pięknym strzałem Ogonowski. 2:3.
- 21 min - Goooool! Strażacy doprowadzają do wyrównania! Autorem bramki Dębek! 2:2.
- Rozpoczęła się II połowa.
- 14 min - Goooool! Niedźwiecki zdobywa bramkę i ponownie "Hotelarze" wychodzą na prowadzenie. 2:1. Koniec I połowy.
- 11 min - Goooool! Mamy remis. Pięknym płaskim strzałem Morgaś doprowadza do wyrównania! 1:1
- 7 min - Gooooool! Pięknym strzałem piętą Krupiński zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu i Hotel Robert's Port prowadzi 1:0!
Mecz nr 4 Hotel Robert's Port - OSP Mikołajki
- Koniec meczu! Czarno-Czarni wygrywają 5:4 ze Special Teamem.
-29 min - Goooool! Czarno-Czarni wychodzą na prowadzenie po bramce Stępienia. 4:5.
- 28 min - Gooool! Jurczyk doprowadza ponownie do wyrównania. 4:4.
- 23 min - rzut karny dla Czarno-Czarnych za zagranie w polu karnym ręką Siurnickiego (czerwona kartka). Stępień trafia w słupek! Nadal prowadzi Special Team 4:3
- 20 min - Goool! Nietupsli strzela czwartą bramkę dla Special Team.
- 18 min - Gooool! i szybka odpowiedź Czarno-Czarnych i znowu remis. Autorem bramki Stępień. 3:3.
- 17 min - Gooool! I tym razem na prowadzenie wychodzi Special Team, autorem bramki Borowy. 3:2
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 12 min - Goool!  I mamy znowu remis. Jacek Grabowski. 2:2. Koniec I połowy.
- 11 min - Gooool! Czarno-Czarni wychodzą na prowadzenie po bramce Oleksieja. 1:2
- 8 min - Goooool! Mamy remis. Autorem bramki dla Cz-Cz Ochal. 1:1
 - 4 min - Gooool! Siurnicki daje prowadzenie dla Special Team.
Mecz nr 3: Special Team - Czarno-Czarni Śmietki
Dolary USA wysoko pokonują Piglety 11:1.
- 18 min - Goooool! Szósta bramka dla 'Dolarów", a jej autorem Paweł Szyłejko. 6:1
Po pierwszej połowie Dolary USA prowadzą 5:1 z Pigletami. Bramki dla Dolarów strzelili: Szymański 2, Romaniuk, Rakus, Krawcewicz, dla Pigletów Protasiuk.
Mecz nr 2: Piglety - Dolary USA
Po chwili przerwy witamy ponownie.
- 30 min - Koniec meczu! Czempiony - RKS CHUWDU 3:3.
- 29 min - Goooool! Mamy remis. Bramkę dla Czempionów zdobywa ponownie Ladziński! 3;3.
- 27 min - Gooooool! i zrobiło się z 2:0.... 2:3. RKS CHUWDU wychodzi na prowadzenie po bramce Woronki. 2:3
- 22 min - Gooooool! I mamy remis. Reus autorem wyrównującej bramki dla RKS-u. 2:2.
- 18 min - Goooool! Jest bramka kontaktowa dla RKS-u, jej autorem Styliaras. 2:1
- Rozpoczęła się II Połowa meczu.
- Koniec I połowy. Na razie po dwóch bramkach Ladzińskiego Czempiony prowadzą z RKS CHUWDU 2:0.
- 4 min - Gooooooool! Dwójkowa akcja Lubelski - Ladziński i ten drugi po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza RKS CHUWDU. 2:0
- 1 min - GOOOOOOL! Mamy pierwszego gola w tegorocznych rozgrywkach "MJC". Jego autorem jest Mateusz Ladziński i Czempiony obejmują prowadzenie w tym meczu 1:0!
Mecz nr 1 Czempiony - RKS CHUWDU
Witamy! Czas rozpocząć halowe piłkarskie emocje. Zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczów I kolejki spotkań tegorocznego sezonu rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".