niedziela, 15 grudnia 2013

15.12.2013r., HALA MIKOŁAJKI, Relacja "live" z II dnia Turnieju Mikołajkowego w Mikołajkach

Rozpoczęła się uroczystość zakończenia turnieju. Dziękujemy za uwagę! Do zaczytania następnym razem :-)
Ostateczna kolejność III Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych:
  5. Jagiellonia Białystok

Koniec meczu! Lwy Korsze pokonują Stomil I Olsztyn 4:1 i zostają zwycięzcą tegorocznego turnieju mikołajkowego w Mikołajkach! Drugie miejsce dla Stomilu I Olsztyn.
- 13 min - Gooool! Dwójkowa akcja pary Wasilewski - Synowczyk i ten drugi dopełnia tylko formalności, kierując piłkę do pustej bramki. Lwy Korsze prowadzą już 4:1!
- 12 min - Gooooool! Lwy coraz bliżej wygranej. Mikołaj Wasilewski zdobywa trzecią bramkę dla Lwów! 3:1
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. Lwy Korsze prowadzą 2:1 w meczu finałowym ze Stomilem I Olsztyn.
-  8 min - Okazja dla Stomilu I, ale bramki nie ma. Nadal Lwy prowadzą 2:1.
- 5 min - Gooooool! Mikołaj Wasilewski po raz drugi pokonuje bramkarza Stomilu i Lwy Korsze prowadzą 2:1!
- 4 min - Składna akcja Lwów, ale zawodnik tej drużyny minimalnie chybi. 1:1
- 2 min - Goooooool! Ależ odpowiedź Lwów! Nie kto inny jak Mikołaj Wasilewski doprowadza do wyrównania! 1:1
- 1 min - Gooooool! Piotr Błędowski trafia do siatki i Stomil I Olsztyn prowadzi 1:0!
LWY KORSZ - STOMIL I OLSZTYN czyli FINAŁ
Finał zostanie rozegrany 2 x 10 minut.
Przed nami DANIE GŁÓWNE czyli finał! Lwy Korsze - Stomil I Olsztyn.
Koniec meczu! Włókniarz Białystok pokonuje Hetmana I Baranowo 1:0 i zajmuje trzecie miejsce w turnieju. Hetman I Baranowo po raz trzeci z rzędu w historii mikołajskiego turnieju zajmuje czwarte miejsce.
- 14 min - Ależ okazja. Dwukrotnie Hetman stanął przed bardzo dobrą sytuacją podbramkową, ale nie udało się.
- 12 min - Konrad Bobrowski minimalnie chybił i nadal 1:0 dla Włókniarza.
- 8 min - Goooool! Dominik Łapiński zdobywa bramkę! Włókniarz prowadzi 1:0!
- 7 min - Ależ groźnie pod bramką Hetmana, ale na szczęście obrona znowu stanęła na wysokości zadania. 0:0
- 3 min - przewaga po stronie Włókniarza, ale obrona Hetmana nie popełniła na razie błędu. 0:0
Mecz o 3-4 miejsce: Hetman I Baranowo - Włókniarz Białystok
Koniec meczu! Stomil II Olsztyn wygrywa 1:0 z Piastem Białystok. 5. miejsce dla Stomilu II Olsztyn, szóste - Piasta Białystok.
- 8 min - Ależ zmarnował "setkę" jeden z zawodników Piasta! Nadal 1:0 dla Stomilu II.
- 3 min - Goooool! Stomil II prowadzi 1:0 po bramce Mateusza Rosłonowskiego!

Mecz o 5-6 miejsce: Piast Białystok - Stomil II Olsztyn
Koniec meczu! Fala Warpuny pokonuje Zryw Kętrzyn 3:0. Siódme miejsce dla Fali, a ósme dla Zrywu.
- 13 min - Goooool! Fala najwidoczniej jest na fali. Wiktor Trembowski autorem trzeciej bramki. 3:0.
- 12 min - Goooool! Daniel Szymański autorem drugiej bramki dla Fali. Jest 2:0.
- 8 min- Goooool! Bliżej 7. miejsca piłkarze Fali Warpuny, którzy po bramce Filipa Wójcika obejmują prowadzenie 1:0.
- 6 min - równa i twarda walka, próby stworzenia groźnych sytuacji, ale bramek na razie nie ma. 0:0
Mecz o miejsce 7-8 - Zryw Kętrzyn - Fala Warpuny
Za chwilę mecze o miejsca 1-8 turniej. Na początek mecz o 7-8 miejsce: Zryw Kętrzyn - Fala Warpuny
Koniec meczu! Mamry Giżycko pokonują Varsovię II Warszawa 2:1
- 10 min - Goooool! Mamry obejmują prowadzenie po bramce Dominika Dowgiałło. 2:1
- 7 min - Gooooool! Mamry wyrównują. Autor bramki Dawid Dowgiałło. 1:1
- 5 min - Varsovia II Warszawa strzela bramkę, jej autorem Krystian Duda, i prowadzi 1:0
Mecz finału B (miejsca 9--12) Varsovia II Warszawa - Mamry Giżycko
Koniec meczu!  Czereś Sport Olsztyn pokonuje Hetmana II Baranowo 2:0.
- 2 min - Gooool! Czereś Sport zaczął od mocnego uderzenia i po dwóch minutach prowadzi już 2:0. Najpierw bramkę zdobył Łukasz Sadowy, kilkanaście sekund później Jacek Pietrzyk.
Mecz finału C (miejsca 13-16) Hetman II Baranowo - Czereś Sport Olsztyn
Koniec meczu! Novum Szczytno wygrało z Varsovią I Warszawa 2:0.
- 6 min - Goooool! Michał Biernacki podwyższa na 2:0 dla Novum.
- 2 min - Goooool! Prowadzenie w meczu obejmuje Novum po bramce Pawła Głowackiego.
Mecz finału B (miejsca 9-12) Novum Szczytno - Varsovia I Warszawa
Koniec meczu! Jagiellonia rozbiła Mrągowię Mrągowo 7:0. Bramki dla "Jagi" zdobyli: Michał Kułak 3, Kamil Sakowicz 2, Dawid Guziejko i Szymon Kochański.
- 2 min - Goool! Michał Kułak wpisuje się na listę strzelców i Jagiellonia prowadzi 1:0.

Mecz finału C (miejsca 13-16) Jagiellonia Białystok - Mrągowia Mrągowo
Koniec meczu! Stomil I Olsztyn pokonuje Włókniarza Białystok 2:1 i zagra w finale z Lwami Korsze. Włókniarz w meczu o 3-4 miejsce spotka się z Hetmanem I Baranowo.
- 13 min - Gooool! Włókniarz łapie kontakt ze Stomilem! Marek Szorc autorem bramki. 2:1!
- 10 min - Goooool! Piotr Błędowski po raz drugi pokonuje bramkarza Włókniarza.Stomil I prowadzi 2:0 i jest coraz bliżej finału.
- 6 min - Włókniarz próbuje doprowadzić do wyrównania, ale na razie bezskutecznie. Stomil I nadal prowadzi 1:0.
- 2 min - Gooooool! piotr Błędowski daje prowadzenie dla Stomilu I! 1:0
Drugi półfinał: Stomil I Olsztyn - Włókniarz Białystok
Koniec meczu! Stomil II Olsztyn pokonuje Falę Warpuny 1:0 i zagra mecz o miejsca 5-6, Fala zagra o miejsca 7-8.
- 14 min - Goooool! Na 30 sekund przed końcem meczu Jakub Zackowski zdobywa bramkę dla Stomilu II Olsztyn.
- 13 min - w meczu bez bramek. W przypadku remisu, zadecyduje seria rzutów karnych.

Mecz finału A (o miejsca 5-8) Stomil II Olsztyn - Fala Warpuny
Koniec meczu! Lwy Korsze - Hetman I Baranowo 3:0. Lwy Korsze w finale! Hetman I Baranowo zagra o 3-4 miejsce!
- 13 min - Gooooool! Kamil Synowczyk otrzymuje dokładne podanie w tempo i pokonuje bramkarza Hetmana! 3:0
- 12 min - Gooooool!!!! Fantastyczny rajd od połowy boiska Mikołaja Wasilewskiego zakończony celnym strzałem na bramkę i piłka w siatce. Lwy prowadzą już 2:0.
- 9 min - Nadal 1:0 dla Lwów Korsze.
- 9 min - Rzut wolny po faulu dla Hetmana
- 6 min - Goooooool! Kamil Synowczyk bezpośrednio z rzutu wolnego trafia do siatki i Lwy Korsze prowadzą 1:0!
- 5 min - Ładny rajd prawą stroną zawodnika Hetmana zakończony strzałem, ale piłka mija słupek. 0:0
- 4 min - Fantastyczna parada Huberta Banacha chroni Hetman przed utratą bramki. 0:0
- 2 min - rzut rożny dla Lwów, na szczęście obrona Hetmana na posterunku. 0:0
- 1 min - rozpoczęli :-)

Przed nami pierwszy półfinał turnieju! Mecz Hetman I Baranowo - Lwy Korsze
- 14 min - Goooool! Kuba Misarski daje zwycięstwo Piastowi w meczu ze Zrywem 2:1!
- 5 min - Goooool! Patryk Grzegulski doprowadza do wyrównania! 1:1!
- 3 min - Goooool! Jeden z najskuteczniejszych zawodników turnieju Kuba Misarski strzela bramkę i Piast prowadzi 1:0.
Mecz finału A (o miejsca 5 - 8) Piast Białystok - Zryw Kętrzyn
Koniec meczu! Varsovia II Warszawa bezbramkowo remisuje z Novum Szczytno.
- 10 min - w meczu bez bramek, chociaż okazji nie brakuje na ich strzelenie.
Mecz finału B (o miejsca 9-12) Novum Szczytno - Varsovia II Warszawa
- 13 min - Goooool! mamy trzecią bramkę dla "Jagi". Autor: Kajetan Kwiatkowski. Koniec meczu.
- 9 min - Gooool! Mateusz Popławski podwyższa na 2:0 dla "Jagi".
- 7 min - Gooool! Maciej Twarowski autorem bramki, która daje prowadzenie Jagiellonii.

Mecz finału C (o miejsca 13-16) Hetman II Baranowo - Jagiellonia Białystok
Koniec meczu! Varsovia I Warszawa remisuje bezbramkowo z Mamrami Giżycko.
- 11 min - bramek ani widu, ani słychu ;-) i raczej się na nie w tym meczu nie zanosi.
- 7 min - tym razem groźnie pod bramką Varsovii I. Zawodnik Mamr z wolnego strzela i piłka mija słupek o centymetry. 0:0
- 5 min - Kolejna okazja dla Varsovii I... i znowu zabrakło szczęścia. 0:0
- 2 min - Od początku bombarduje Varsovia I, ale skuteczność pozostawia trochę do życzenia.
Mecz finału B (o miejsca 9-12) Mamry Giżycko - Varsovia I Warszawa
Koniec meczu! Czereś Sport Olsztyn pokonuje Mrągowię Mrągowo 1:0.
- 12 min - Goooool! No i mamy pierwszego gola w tym meczu. Czereś Sport Olsztyn prowadzi 1:0 po bramce Jacka Pietrzaka.
- 7 min - w potyczce Czereś Sport Olsztyn i Mrągowii na razie bez bramek.

Mecz finału C Czereś Sport Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
Pary półfinałowe turnieju:
Lwy Korsze - Hetman I Baranowo
Stomil I Olsztyn - Włókniarz Białystok
Koniec meczu! Lwy Korsze pokonały Zryw Kętrzyn 3:0 i awansowały do pierwszej czwórki turnieju. Zryw zagra o miejsca 5-8.
- 11 min - Goooool! Lwy Korsze już chyba mają zapewniony awans do pierwszej czwórki turnieju. Najpierw Kacper Kuczyński, a chwilę później Mikołaj Wasilewski i Lwy Korsze bezpiecznie prowadzą 3:0
- 8 min - Nadal Lwy Korsze prowadzą nieznacznie ze Zrywem Kętrzyn 1:0.
- 2 min - Gooooool! Niesamowity Mikołaj Wasilewski autorem pierwszej bramki, dzięki której Lwy Korsze obejmują prowadzenie 1:0!
Finał A: Lwy Korsze - Zryw Kętrzyn
Koniec meczu!!!! W trzecim meczu finału A Stomil I Olsztyn pokonuje Falę Warpuny 3:1 i awansuje do najlepszej "czwórki" turnieju. Fala zagra o miejsca 5-8.
- 10 min - Goooool! Stomil I ponownie odskakuje na dwie bramki przewagi. Po raz drugi bramkarza Fali pokonuje Piotr Błędowski. 3:1
- 8 min - Nadal 2:1 dla Stomilu I
- 3min - Goooool! Fala Warpuny jednak nie odpuszcza! Filip Wójcik autorem bramki kontaktowej! Będzie się działo jeszcze w tym meczu!
- 3 min - Goooool! Stomil I podwyższa na 2:0 po bramce Piotra Błędowskiego.
- 2 min - Goooool! Maciej Sznitko i Stomil I prowadzi 1:0!
Finał A: Stomil I Olsztyn - Fala Warpuny
Koniec meczu! Włókniarz Białystok wygrywa ze Stomilem II Olsztyn 2:0 i awansuje do pierwszej czwórki turnieju, obok Hetmana I Baranowo. Stomil II zagra o miejsca 5-8.
- 11 min - Gooooool! ponownie Marek Szorc i jest 2:0 dla Włókniarza! Marek Szorc ma już pięć bramek na koncie i jest liderem klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy turnieju.
- 9 min - Goooool! Włókniarz obejmuje prowadzenie po bramce Marka Szorca. 1:0
 - 7 min - W drugim dzisiejszym meczu finału A na razie bez bramek.

Finał A: Stomil II Olsztyn - Włókniarz Białystok
Koniec meczu!!!! Hetman I Baranowo pokonuje Piast Białystok 3:0!Hetman I ma już pewne miejsce w pierwszej "czwórce" turnieju! Piast zagra o miejsca 5-8.
- 14 min - Gooooool! Kacper Plona nie marnuje okazji "sam na sam" i Hetman I prowadzi już 3:0!
- 13 min - Hetman I - Piast 2:0!
- 9 min - Słupek ratuje Hetman I od utraty bramki. Nadal 2:0 dla Hetmana I!!!
- 6 min - Goooooooool! Konrad Bobrowski ponownie wpisuje sie na listę strzelców i Hetman I prowadzi już 2:0!!!
- 3 min - Goooooooooool! Konrad Bobrowski strzela bramkę i Hetman I obejmuje prowadzenie 1:0!

Finał A; Hetman I Baranowo - Piast Białystok
Teraz się będzie działo! Zaczynamy mecze finału A!
Koniec meczu! Novum Szczytno wygrywa z Mamrami Giżycko 1:0.
- 8 min - Gooooool! Łukasz Zieliński pokonuje bramkarza z Giżycka i Novum prowadzi 1:0!  Mecz nr 4 Mamry Giżycko - Novum Szczytno (finał B o miejsca 9-12)
- 15 min - Gooooool! Równo z końcową syreną z rzutu wolnego trzecią bramkę dla Jagiellonii zdobywa Dawid Guziejko. Koniec meczu! Jagiellonia Białystok pokonuje Czereś Sport Olsztyn 3:0.
- 13 min - Gooool!  Szymon Kochański podwyższa na 2:0 dla "Jagii".
- 2 min - Goooool! Mateusz Popławski zdobywa pierwszego gola i daje prowadzenie Jagiellonii 1:0
Mecz nr 3 Czereś Sport Olsztyn - Jagiellonia Białystok (o miejsca 13-16)
Koniec meczu! W derbowym spotkaniu Varsovia I Warszwa zremisowała 1:1 z Varsovią II Warszwa.
- 12 min - Goooool! Grzegorz Leonardi strzela wyrównującą bramkę i jest 1:1.
- 9 min - Gooool! Damian Dzwonkowski zdobywa pierwszą bramkę w meczu derbowymi i Varsovia I prowadzi 1:0.
Mecz nr 2 (finał B o miejsca 9-12) Varsovia I Warszawa - Varsovia II Warszawa
Koniec meczu! W finale C Hetmani II Baranowo wygrywa 1:0 z Mrągowią Mrągowo.
- 2 min - Goooool! Bartosz Śniadach wychodzi na czystą pozycję i ma przed sobą bramkarza, którego mija i trafia do pustej bramki! Hetman II prowadzi 1:0!
Mecz nr 1 Hetman II Baranowo - Mrągowia Mrągowo (o miejsca 13-16)
Witamy o tak wczesnej porze i zapraszamy do śledzenia relacji "na żywo" z drugiego dnia III Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych. Dzisiaj finałowe rozstrzygnięcia przed nami :-)